Strony związane z hasłem 'ręczniki i beciki':

 • Artykuły dla dzieci »

  Artykuły dla dzieciJARLAND to firma rodzinna zajmująca się handlem, działająca na rynku od 1988 roku. Od 2010 roku zajmujemy się również sprzedażą w Internecie| i oferujemy towary przeznaczone przede wszystkim dla dzieci. W ofercie posiadamy też inne artykuły z branży turystycznej, AGD czy fotografii.
  Naszą ofertę będziemy rozszerzać zgodnie z życzeniami Naszych klientów, których zadowolenie z dokonanych u nas zakupów jest nadrzędnym celem.
  Nasz sklep działa dzięki współpracy z Grupą Allegro. Jej obsługa poddała gruntownej weryfikacji naszą działalność, uznając nas za wiarygodnych partnerów. Dzięki temu wszystkie Twoje zamówienia, zostały objęte Programem Ochrony Kupujących.
  Grupa Allegro chroni Twoje zakupy w naszym sklepie i uważa nas za pewnego sprzedawcę, podchodzącego odpowiedzialnie do każdej transakcji.
  Możesz bezpiecznie realizować swoje zakupy bez obaw o naszą wiarygodność.
  Dzięki Programowi Ochrony Kupujących, zyskujesz ze strony Grupy Allegro gwarancję rekompensaty do wysokości 10.000 zł w przypadku, gdy zapłacisz za towar, ale go nie otrzymasz lub otrzymasz towar, który znacznie różni się od opisanego w ofercie.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »