Gry i zabawy dzieci Kategoria: Gry i zabawy dzieci

Gry i zabawy dzieci - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Gry wyścigi »

  Gry wyścigiBogaty świat rozrywek sieciowych bez wyścigówek z pewnością nie byłby już taki sam. gry wyścigowe to właściwie klasyka sama w sobie. Trzeba wspomnieć, że gry wyścigi mogą przybrać najrozmaitszą formę. Najczęściej z ich pomocą znajdziemy się na torze wyścigowym, ale nie za każdym razem. Niekiedy będziemy musieli chować się przed komputerowymi wrogami lub jak najprędzej dotrzeć łódką do wybranego rezultatu. Za pomocą wirtualności dostaniemy się do wybranych miejsc, w których będziemy mieć konkretną misję do spełnienia.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki »

  KolorowankiRysowanie oraz malowanie to jedne z ulubionych zajęć wszystkich dzieci jak i dorosłych. Podczas malowania dzieci trenują zdolności manualne, aktywizują swoją wyobraźnię i pamięć. Na stronie znajduje się bez liku malowanek, które wystarczy wydrukować i oddać dziecku do malowania. Kolorowanki pokatalogowane są wedle kategorii czyli zwierzęta, rośliny, pojazdy, edukacja, świąteczne także różne, w tej kategorii znajdują się kultowe postacie.Za pomocą kategorii jesteśmy wstanie prędko znaleźć interesującą nas kolorowankę.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gry Winx »

  Gry Winx
  Szukasz odpowiednich gier aby mieć możliwość zająć czymś własny wolny czas? Bez przeszkód powinieneś odwiedzić naszą stronę www na której zyskasz duży wybór gierek rozdzielonych na różne podkategorię tematyczne od – gry dla dzieci, aż do – ubieranki, dzięki czemu bez przeszkód każdy dobierze coś odpowiedniego dla swojego gustu. Takie gierki oferowane są bez żadnych limitów, jednak i również bezpłatnie – co jest wielką ich zaletą. Trzeba więc odwiedzić naszą stronę – która powstała specjalnie dla was – a która umożliwi wam się zrelaksować oraz odpocząć!

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Puzzle dla dzieci »

  Puzzle dla dzieciPuzzle cieszą się zasłużoną sławą zarówno wśród dorosłych, jak i wśród dzieci. Jest coś wciągającego w układanie małych elementów i dopasowywanie ich do siebie. Nie zawsze jednak jest czas i miejsce na układanie prawdziwych realnych puzzli, ale zawsze można pozwolić sobie na grę w puzzle online.
  Strona dopasuj.pl zawiera zbiór kilkudziesięciu puzzli dla dzieci pogrupowanych w kategorie zależne od ilości elementów. Dostępne są gry puzzle 9 elementów, 16 oraz puzzle 25 części.
  Puzzle dla dzieci to wyśmienita zabawa.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Gry i zabawy dzieci

Gry i zabawy dzieci - nowa podkategoria:

Nazwa: